Product Quick finder

Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

Informatie

Capito
Boerderijstraat 76B
B-8500 KORTRIJK
België
tel. : +32 5 6203826
BTW : BE 0437.867.403
info@capito.be
curve_type_3_left_tcurve_type_3_right_t

Transceiver Module - 10 Gigabit Fiber Sfp+ - Cisco Sfp-10g-lr-s Compatible - Sm Lc - 10 Km

 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€318,97€385,95
Totaal:€318,97€385,95
Referentie: SFP10GLRSST
Taal: UK

Uitgebreide beschrijving

Inleiding

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geďnstalleerd in Cisco switches en routers die de Cisco SFP-10G-LR-S transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. 

Deze 10GBase-LR SFP+ biedt 10 gigabit connectiviteit via single-mode glasvezelkabel, met een bereik tot 10 km. Hij biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties

Deze 10 GbE SFP+ wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Volledig compatibel met HP en andere grote merken

Deze 10 gigabit single-mode SFP+ is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% Cisco-compatibel, gelijkwaardig aan de Cisco SFP-10G-LR-S SFP+ transceiver. De StarTech.com SFP+ transceiver is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat hij naadloos werkt met Cisco of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur. 

Comfortabel en schaalbaar

Deze glasvezel SFP+ transceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw te moeten starten. Hij vormt een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan 10 gigabit netwerkapparaten.

Ideaal voor gebruik in Cisco-switches, -routers en andere netwerkapparatuur, biedt de SFP+ optische transceiver betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De SM glasvezeltransceivermodule ondersteunt Digital Diagnostics Monitoring (DDM), een maximumafstand van 10 km en een maximale dataoverdrachtsnelheid van 10 Gbps.

U kunt vertrouwen op SFP10GLRSST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. 

Features

  • Biedt betrouwbare 10 gigabit Ethernet-verbindingen voor 10GBase-LR conform netwerken
  • 100% Cisco-compatibel, gelijkwaardig aan de Cisco SFP-10G-LR-S SFP+
  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
  • Ondersteunt Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • 1310 nm optische golflengte
  • Single-mode met een maximumafstand tot 10 km en LC-glasvezelconnector
  • Maximale dataoverdrachtsnelheid tot 10 Gbps
  • Hot-pluggable

Specification

Connectoren lokale eenheid: Glasvezel LC duplex

Kleur: Zilver

Type behuizing: Aluminium

Lengte product: 58.4 mm [2.3 in]

Breedte product: 13.9 mm [0.5 in]

Hoogte product: 12.6 mm [0.5 in]

Gewicht product: 22 g [0.8 oz]

Bedrijfstemperatuur: 0°C to 70°C (32°F to 158°F)

Opslagtemperatuur: -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)

Vochtigheid: 5% - 95% rel. luchtvochtigheid

Compatible Brand: Cisco

Industriestandaarden: IEEE 802.3ae 10GBASE-LR

Maximale overdrachtsnelheid: 10 Gbps

Max. overdrachtsafstand: 10 km (6.2 mi)

Glasvezeltype: Single-Mode

Golflengte: 1310nm

Glasvezelmodus: Full-Duplex

DDM: Ja

Compatibele netwerken: 10 Gbps

MTBF: 2,104,865 hours

Systeem- en kabelvereisten: MSA- of Cisco-compatibel SFP+ poort

Notitie: Voor gebruik in 10 gigabit glasvezel netwerkapparatuur en mediaconverters

Verzendgewicht (verpakt): 95 g [3.4 oz]

Meegeleverd: SFP+ zendontvanger